Firma Apple prężnie się rozwija już od jakiegoś czasu i może jej produkty nie są najlepsze pod słońcem, ale zdecydowanie zdobywają największą popularność, są wyznacznikiem statusu społecznego i stanowią obiekt zainteresowania wielu ludzi, a osoby je posiadające obiekt zazdrości.

Pomijając fakt, że są drogie, to nie wykazują żadnych wyjątkowych cech, których nie miałby produkt innej firmy na wysokim poziomie. Jednak pamiętajmy, że Apple to przede wszystkim marka i dobra kadra marketingowa, która dba o wizerunek firmy, która dobrze się trzyma mimo licznych ataków tzw. „hejterów”. Ponadto nie może pochwalić się zbytnimi udoskonaleniami urządzeń, ponieważ poprzedni iPhone różni się jedynie wielkością ekranu. Jednak nie o tym dzisiaj piszemy, ponieważ dziś chcielibyśmy się skupić na laptopach, a raczej netbookach, które oferuje firma, w której logo widnieje nadgryzione jabłko.

Ile kosztuje laptop firmy Apple?

Laptopy firmy Apple, czyli tzw. „maki”, to sprzęt, który zdecydowanie musi być w posiadaniu fanów jabłuszka i wszystkich hipsterów, którzy chodzą po ziemi. Podobno jest najlżejszy i najcieńszy, ale czy rzeczywiście te cechy przekładają się na jego wydajność i zdolności użytkowe większe niż otworzenie pliku tekstowego? Zdecydowanie o otworzenie gry Jump Ski można sobie tylko pomarzyć, ponieważ na pewno ten laptop nie nadaje się do gry w tak zaawansowane technologicznie wymysły.